Świadectwa uczestników

Czyli jak Hermanice zmieniają całe rodziny na lepsze.

Pierwszy raz na Spotkania przyjechaliśmy jeszcze jako para. Uznaliśmy, że jest to ostatnia deska ratunku, bo przeżywaliśmy bardzo burzliwy okres. Podczas rekolekcji wiele rzeczy sobie wyjaśniliśmy, wiele nauczyliśmy i po powrocie wdrażaliśmy tę wiedzę w życiu codziennym.

Wracaliśmy przez kilka kolejnych lat: jako narzeczeni, młode małżeństwo, a potem już jako rodzice i za każdym razem było to inne doświadczenie. Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie dwoje ludzi może pielęgnować swoją miłość na tak wielu płaszczyznach: duchowej, intelektualnej, emocjonalnej i takiej zwyczajnej, życiowej. 🙂

Agata i Michał

Jeździmy na Spotkania już od ponad dwudziestu lat. Najpierw jako narzeczeni, później jako młode małżeństwo i obecnie jako rodzina z prawie dwudziestoletnim stażem i trójką dzieci.

Spotkania to ogrom wiedzy jak budować trwałe małżeństwo i szczęśliwą rodzinę. Jak wzrastać w samowychowaniu i wychowaniu dzieci, ale przede wszystkim są to RELACJE, które pozostaną na całe życie. Jesteśmy wdzięczni za każdego wyjątkowego człowieka postawionego na naszej drodze, chrzestnych naszych dzieci i życiowe Autorytety. Staramy się żyć "hermanickimi" treściami, na nich budowaliśmy przez lata nasze małżeństwo. Dzięki zdobytej wiedzy i spotkaniom z wyjątkowymi ludźmi przetrwaliśmy nie jedną burzę a nawet sztorm 🙂 DZIĘKUJEMY! Otrzymaliśmy bardzo wiele i staramy się tym dzielić biorąc udział we współtworzeniu tego wyjątkowego miejsca. Zapraszamy do tego wszystkich chętnych... Nasze dzieci dzisiaj nie wyobrażają sobie wakacji bez Hermanic, my zresztą też ;). Pora na Jamną!

Agnieszka i Damian